Je podruhé „v tom“, končí v Ordinaci!

Herečka Andrea Růžičková (35) nemá ráda, když se o ní píše jako o uspěchané matce, která nemá čas na rodinu a všechno obstarává její manžel. Uvádí to na pravou míru. „Moje pracovní vytížení není nijak drastické, točím několik dnů do měsíce a málokdy jsou to celé dny.

Zbytek času, což je většina, věnuju rodině.“ První rok se synem byla na rodičovské ona a pak se s manželem vyměnili. Že budou chtít druhé dítě bylo jasné, zrovna tak jako se dalo předpokládat, že osud její role v Ordinaci se upozadí, aby měla Andrea čas na rodinu.

Také vás může zajímat ...

Ale protože je diváky zbožňovaná, určitě to nebude nadlouho. Teď pojedou až na východní Slovensko za jejími rodiči. Adrea sedá za volant velkého esúvéčka s automatickou převodovkou, vedle ní manžel Mikoláš (40) vzadu v autosedačce synek Tobiáš (2) a pod srdcem další přírůstek do rodiny.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...