Je s mladší partnerkou z vypočítavosti?

Dlouho se nevědělo, s jakým že plánem jde do vztahu s mladičkou Lucií Palkaninovou (17) zpěvák Bohuš Matuš (47).

Nejprve se zdálo, že se chce prostřednictvím randění s dívkou, která ještě nedosáhla plnoletosti, zviditelnit, ovšem pravda je možná trochu někde jinde. Ukázalo se totiž, že rodiče jeho Lucinky, která v současné době čeká s Bohušem dítě, nemají zrovna hluboko do kapsy.

Také vás může zajímat ...

Naopak prý vlastní vilu za pětadvacet milionů korun. „Nabídli nám, že nám tam vybaví byt,“ pochlubil se Matuš s tím, že to odmítl, jelikož se jednalo o nedostačující dispozice 1+1. Možná je to ale z jeho strany jen hra s médii a nakonec se ukáže, že velkorysé nabídky společně s mladičkou Lucií využijí.

Lucčini rodiče mají mít vilu za 25 milionů

Nejenom, že by mu možná odpadla nutnost platit nájem, ale hlavně by mohli kdykoli v případě potřeby poprosit její rodiče o pomoc. A to se zejména v prvních týdnech po porodu potomka jistě hodí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...