Je s ní koloušek jen pro peníze?

Jako malá neměla příliš velké sny, jejím jediným přáním bylo stát se dobrou švadlenou. Nicméně dnes má zpěvačka Lucie Bílá (53) daleko víc možností, než by ji kdy napadlo.

Zpěv je samozřejmě její hlavní dominantou, její hlas je nezaměnitelný a Lucie má dodnes svou silnou fanouškovskou základnu. Kdyby se ale živila jen zpěvem a koncertováním, rozhodně by si nežila na tak vysoké noze.

Také vás může zajímat ...

Nosí drahé luxusní oblečení, projíždí se v nejnovějších autech a také rozdává neskutečně drahé dary. Partnerovi Radku Filipimu (35) dokonce před časem pořídila motorku, jejíž cena se pohybovala kolem milionu korun.

Lucie je po finanční stránce tedy skutečně za vodou, ale jak to dělá a proč pořád nemá dost? Ze začátku se Lucie snažila držet toho, co jí jde nejlépe, tedy zpívání.

Snažila se protlačit výš

I když se jí jako sólové zpěvačce dařilo, toužila po větší výzvě a větším uznání. Začala tedy hrát v muzikálech, kde se uchytila skvěle. Všichni byli uneseni nejen jejím hlasem, ale i dramatičností a hereckým talentem.

Jeden z jejích nejúspěšnějších muzikálů je Carmen, která se před pár dny vrátila na divadelní scénu. Bílá si díky tomu tedy aktuálně přijde na slušné peníze, protože většina lístků je hned pryč.

Avšak nezačala jen s muzikály, ale také zpívá s kapelou Arakain, což ji taky vyšvihlo směrem nahoru. O koncerty s kapelou totiž lidé začali jevit větší zájem než o její sólové. Neustále se zvyšující finanční příjem Lucii asi natolik pohltil, že hned začala vymýšlet něco dalšího. A už se nedržela jen zpěvu.

Kšefty v rodném městě

Bílá žije v Otvovicích a městu dělá nemalou reklamu. Ze začátku nemělo jít o nic placeného, Lucie jen zkrátka chtěla své rodné město vychválit až do nebes, což se jí povedlo.

Časem se jí ale její velkorysost začala vyplácet i po finanční stránce. Stala se totiž spolumajitelkou kulturního domu, z čehož jí v budoucnu kápnou nemalé peníze.

Zainvestovala i do místní restaurace a lidé jsou nadšeni. Tím pravděpodobně začíná její nový byznys. Svůj slavný pěvecký pseudonym začala využívat i v podnikání.

Chce si otevřít kavárnu?

Kromě toho, že pro své fanoušky stále vyrábí korálkové andělíčky, rozjela další byznys. Jejím nejaktuálnějším zlatým dolem je výroba kávy, která jde podle všeho na dračku.

Speciální káva nese Lucčiny iniciály a ona jen žasne nad tím, jak skvěle se prodává. Dokonce uvažuje i nad otevřením vlastní kavárny a do budoucna má jistě ještě spoustu plánů a nápadů.

Avšak podle svého přítele Radka by měla trochu zpomalit. Až příliš se honí za penězi a podle některých jí pod rukama utíkají mnohem důležitější věci.

Filipi by byl asi rád, kdyby se jejich vztah ubíral úplně jiným směrem, ale bohužel nemá prostor na vlastní nápady nebo sny. Jelikož je u ní zaměstnaný jako její bodyguard, musí s ní také všechny akce, porady a kšefty absolvovat. Nemůže si ale stěžovat. Musí se držet Lucčina scénáře, jinak by ho mohla vyměnit.

Pořád se jí přizpůsobuje, ale stačí to?

To koneckonců udělala i svému bývalému partnerovi Petru Makovičkovi (43). S tím strávila krásných šest let, on potom ale nejspíš začal vybočovat z jejích zajetých kolejí, což se jí nelíbilo.

Začal toužit spíš po rodinném a usedlém životě, což u Lucie nepřicházelo v úvahu. Dokonce měl začít toužit po miminku a v tu chvíli Bílá už věděla, že takhle ne. Ihned se s ním rozešla.

Její současný přítel Radek si teď zřejmě prochází stejnou situací. Rád by měl Lucku jen pro sebe, aby na něj měla víc času. Pro ni však vždy byla prioritou spíš kariéra než teplo rodinného krbu a těžko říct, zda to svalnatý zajíček změní.

Zatím se své partnerce přizpůsobuje. Ostatně, má se s ní dobře a je vidět, že jsou oba do sebe stále zamilovaní. Jenže když začne Filipi plánovat budoucnost, Bílá se k věci má stavět rozpačitě.

Všichni ji před tím varovali

Přesně před tímhle jí všichni její kamarádi a známí varovali. Filipi je výrazně mladší, a i když tvrdil, že rodinný život ho neláká, teď vše napovídá opaku.

Vidina zpěvaččina jmění se mu v minulosti zamlouvala a asi si myslel, že peníze ho budou dělat šťastným navždy. Jenže kdo by chtěl ženu, která se honí za penězi, místo aby se věnovala jemu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...