Je s ní manžel jen kvůli penězům?

Ačkoli by v ideá l n í m světě měl být patrně muž tím, který živí rodinu, v případě manželství Terezy Kostkové (43) a Jakuba Nvoty (42) to má být přesně naopak. V případě moderátorky a herečky je to o to složitější, jelikož má prý hypotéku a je tak nucena mít každý měsíc jistý příjem.

I kvůli tomu má jít z role do role a prakticky neodmítne žádnou slušněji placenou nabídku. Takový přístup má Jakubovi vyhovovat. Údajně se sám pracovně dvakrát nepřetrhne a vlastně ani nemusí, když jejich rozpočet nestrádá.

Také vás může zajímat ...
Sebemenší chyba může stát Terezu kšeft ve StarDance

Horší už je to, že se má Tereza domů často vracet velmi vyčerpaná. V následujících měsících ji navíc čeká moderování prestižní StarDance, které je velmi sledované a chyby se tam neodpouští.

A jelikož je letošní ročník plný inovací, dá se očekávat, že pokud společně s Markem Ebenem (61) nebudou zvyšující se kvalitě stačit, klidně může další řadu moderovat někdo úplně jiný.

Ve společnosti se tváří jakoby nic, přitom na sebe jinak
štěkají

A tučný honorář by určitě v rodinné kase Kostkové a Nvoty scházel. Jestli by se ale o jeho náhradu musela postarat opět Tereza, anebo by se do toho jako správný muž vložil Jakub, se samozřejmě ukáže až v okamžiku, kdy taková situace nastane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...