Je Schneiderová těhotná? Popírá to, ale…

Zpráva, že je herečka Jitka Schneiderová (44) těhotná, zapůsobila na její fanoušky a obdivovatele jako rozbuška. Je totiž známo, že se svým partnerem, designérem Lukášem (37) se o dítě pokoušejí a informace byly velice konkrétní.

Jitka prý je v sedmém týdnu, snaží se být na sebe velice opatrná. Ke všemu se zdálo, že se obvykle velice štíhlá herečka opravdu zakulacuje! Schneiderová se pokusila tuto pověst rázně utnout: „Nejsem těhotná. Co to je za blbost? Asi jsem se někde objevila hodně najezená,“ prohlásila. Celá situace ovšem zůstává nejasná a nějaké hereččino dementi nemusí nic znamenat!

Také vás může zajímat ...

Točí totiž momentálně pokračování prestižního seriálu První republika a kdyby skutečně otěhotněla, bylo by to dost neprofesionální!

To se pak vyplatí zapírat a doufat, že se vše dotočí, než bude bříško hodně vidět!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...