Je schopná všeho?

I když je slavná, v mnohém má BÁRA JÁNOVÁ (30) v porovnání s kolegyněmi co dohánět. Půjde přes mrtvoly, nebo se jí podaří tvář hodné holky v reálném životě udržet?

Ze své krásy a popularity toho zatím stále moc nevytěžila. Bára Jánová (30) už sice nepatří mezi herecké nováčky, ale na druhou stranu se stále do showbyznysového světa neponořila naplno.

Také vás může zajímat ...

Sama ví, že má co dohánět. Proč? Protože jedině tak bude čím dál slavnější a bude vydělávat víc peněz. A jde na to chytře.

Nedávno oslovila fanoušky na sociálních sítích s tím, že chce, aby ji sledovalo sto tisíc lidí. Důvod této výzvy ale zatím nezveřejnila, prý se jej dozvíme, až po jejím naplnění.

Musí živit svého partnera?

Ovšem není těžké uhádnout, proč jí současných sedmdesát tisíc sledovatelů nestačí. Čím více lidí ji totiž bude sledovat, tím větší možnost má, že ji firmy osloví ohledně spolupráce.

A to znamená velký finanční přivýdělek. Tak totiž funguje většina jejích kolegů a kolegyň. Každý moc dobře ví, že herci si na velké peníze většinou nepřijdou, a tak se nějaký ten přivýdělek vždycky hodí.

Navíc se o herečce proslýchá, že nyní údajně musí živit svého partnera Vítězslava Bečku (25). Ten totiž pracuje především jako barman.

V posledních měsících toho proto kvůli koronaviru neměl moc na práci. V posledních měsících proto museli žít výrazně skromněji, a to se herečce asi nezamlouvalo.

Jejich budoucnost je nejistá

Sice neutrácí za luxusní oblečení ani jiné drahé doplňky, ale ráda cestuje, potrpí si na dobré vegetariánské jídlo a také podle všeho velmi ráda rozmazluje svého přítele.

Nic z toho ale dělat nemůže, protože její budoucnost, stejně jako ta Bečkova, je velmi nejistá. Protože hraje jednu z hlavních rolí v oblíbeném seriálu Slunečná, nemůže pomýšlet na to, že by kývla na nějakou další velkou roli.

Jednak by to časově nestíhala a nejspíš také nesmí hrát v žádném jiném seriálu u konkurenční televize.

Jde jí o peníze?

Má tedy dvě možnosti. Buď si seženete dostatek sledovatelů na sociálních sítích a budou jí platit firmy za reklamu, anebo si sežene bohatého přítele. Co z toho udělá? Někteří kolegové prý mají jasno. Postupem času obojí.

Je taková, jakou se dělá?

Sice se snaží působit jako nezkažená, upřímná žena, která je nejen krásná, ale i inteligentní a přátelská, ve skutečnosti si prý ale umí dobře spočítat, co je pro ni nejlepší.

Co když je to ale jen názor kolegyň, které ji závidějí? Možná skutečně je taková, jak se v reálném životě prezentuje. Nepřátel má jistě víc než dost.

Ženy jí závidí krásu, kolegyně roli ve Slunečné a někteří muži třeba to, že je odmítá kvůli svému milovanému partnerovi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...