Je Stallone úchyl, nebo ne?

Představitel Johna Ramba a Rockyho Balboy, herec Sylvester Stallone (72), byl nařknut jednou ženou, že jí v devadesátých letech sexuálně obtěžoval a choval se nevhodně. Herec to vždy popíral a až nedávný soud došel k definitivnímu rozhodnutí.

Také vás může zajímat ...

Vzhledem k nedostatku důkazů ve výpovědi ženy, která se očividně opírala o lživé informace, soud zprostil Stallona po několika letech veškerých obvinění. V jeho životě šlo už o druhé očernění. První se týkalo údajného znásilnění šestnáctileté dívky v některém z amerických hotelů. I toto nařčení se ale nakonec nepotvrdilo.

Herec teď ovšem doufá, že už to bylo naposledy, co se musel hájit, aby nebylo jeho tak pracně vybudované jméno pošlapáno kvůli výmyslům fanatických fanynek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama