Je šťastná jako nikdy

Zpěvačka Dara Rolins (47) je známá tím, že velmi často a také ráda jezdí na drahé dovolené do zahraničí.

S dcerou Laurou (12) cestuje nejraději na ostrov Bali, ale procestovaly spolu také například Spojené arabské emiráty a další exotické lokality. Rolins má proto mrzet, že tyto prázdniny nebude moct dcerku nikam vyvézt.

Také vás může zajímat ...

Kvůli momentální situaci do některých zemí stále nemohou turisté, a tak se rozhodla, že s dcerou raději nebudou riskovat a budou si užívat léto doma.

Léto tráví s kamarádkami

Zpočátku si myslela, že to nejvíc odnese právě její Lola, která se na dovolenou těšila. Stalo se ale něco, co vůbec nečekala. Mamince se měla svěřit s tím, že si užívá jedny z nejlepších prázdnin,
které doposud zažila.

Chodí ven s kamarádkami ze školy, dovádějí na zahradě v bazénu a moře jí očividně vůbec nechybí. Daře to možná tak trochu otevřelo oči. Zjistila totiž, že její jediné dítko rozhodně žádný luxus nepotřebuje, stačí, když může trávit čas se svými vrstevníky.

Bude teď všechno jinak?

Je také dost možné, že tak zpěvačka činila hlavně kvůli sobě a na dcerku se moc neohlížela. Sice jí připravila nezapomenutelné chvilky, na které jednou bude moc ráda vzpomínat, teď si ale nejspíš uvědomila, že je Lola nejšťastnější přece jenom doma. Třeba jí začne i víc naslouchat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...