Je šťastně zadaná?

Není to tak dávno, co se spekulovalo, zda je herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (52) stále sama, nebo si našla nějakého tajného milence.

Všem pochopitelně zarytě tvrdila, že nikoho nemá. Nyní ovšem začíná vyplouvat na povrch, že to nebude tak úplně pravda. Už nějaký čas má randit s úspěšným a velmi bohatým podnikatelem.

Také vás může zajímat ...

Našla toho pravého?

Že by se Kateřina konečně dočkala? Podle některých kolegů a fanoušků má poslední dobou zářit jako sluníčko a dá se tak předpokládat, že do jejího života opravdu nějaký ten princ přece jenom vstoupil.

Jistě to ale nebylo jednoduché, Brožová byla totiž nějaký čas sama a je pověstná svou náročností vůči opačnému pohlaví. Čím ji nová láska dokázala tak zaujmout?

Majetek na prvním místě

Zlí jazykové tvrdí, že někdo, kdo je chudý jako kostelní myš, u ní nemá sebemenší šanci. Pokud tedy na ni chce někdo opravdu zapůsobit, rozhodně nemůže mít hluboko do kapsy.

Jestli je tedy pravda, že je novým objevem bohatý podnikatel, musí tedy být štěstím bez sebe. To, že má herečka ráda hezké a luxusní věci, tím se nikdy moc netajila. Možná i proto se vždy objevovala po boku samých vlivných mužů.

Je snad ženatý?

A to, že své lože už nesdílí sama, tak trochu propálila i na sociální síti. Nedávno se tam pochlubila snímky se sousedního Rakouska a nutno podotknout, že šlo o velmi romantické místo.

K tomu se herečka vyjádřila pouze slovy: „Pár kouzelných dní v Rakousku“. Proč se milencem ale nepochlubila? Dost možná za to může fakt, že je její nový přítel ženatý.

Nedávno se dokonce mluvilo o tom, že měla přebrat muže jedné ze svých kamarádek. Že by to byl právě on? Těžko říct.

Ať je to ale jakkoliv jedno je nejspíš jisté, po všech těch vztazích, kterými si prošla, se asi jen tak nebude chtít novou láskou ve společnosti chlubit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...