Je těhotná s kolegou?

Skončila v oblíbeném seriálu a diváci pláčou. Mohou za to osobní důvody, nebo už pro ni v seriálu Modrý kód nebylo místo? Marika Procházková (45) nedávno prozradila, že z něho ale chtěla odejít sama.

Nemocniční prostředí jí nemělo dělat psychicky dobře. Cítila úzkosti. A navíc ještě před koronavirovou epidemií často navštěvovala ve špitálu svou nemocnou babičku, což jí také zrovna dvakrát nepomohlo.

Také vás může zajímat ...

Ze seriálu Modrý kód odešla narychlo

To ovšem mělo být to ofi ciální vyvysvětlení. A neofi ciální? O to se postaral někdo z členů natáčecího štábu. Nedávno se totiž objevila informace, že Marika Procházková je těhotná a otcem dítěte má být někdo z kolegů!

To ale herečka zatím nepotvrdila. Ale pokud je skutečně v jiném stavu, určitě nechce, aby se na to přišlo, a právě to mohl být důvod jejího odchodu.

Je ale také dost možné, že chtěla jít za něčím lepším a její plán se nakonec nesetkal s úspěchem. Nechme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...