Je terčem drsných útoků diváků

Některé hvězdy mají tu smůlu, že se do nich posměváčci strefují, i když jsou nevinné jako slovo Boží. Ať Jitka Čvančarová (42) udělá cokoli, vždycky si diváci najdou něco, co je špatně.

V show Tvoje tvář má známý hlas se na ni snesla kritika a nenávistné urážky kvůli údajnému rasismu, nyní kvůli kriminálce Hlava medúzy musí snášet další útoky. Už po prvním dílu seriálu, kde si zahrála kriminalistku Karin, se do ní diváci tvrdě pustili.

Také vás může zajímat ...
Jitka Čvančarová (42) v kriminálním seriálu Hlava medúzy.

Podle nich je směšná a naprosto nepřirozená. Měla by prý raději zůstat v roli svůdných žen, tohle jí prý vůbec nejde. „Nemůžu si na ni zvyknout jako na kriminalistku, moc jí to nevěřím,“ napsal jeden z komentářů na sociální síti.

Je jasné, že se vždycky najde někdo, kdo bude s hereckým obsazením nespokojený. Je tak klidně možné, že pokud nebude mít kriminálka dostatečnou sledovanost, může vedení Čvančarovou vyměnit za někoho, komu diváci jeho výkon uvěří. Není ale na vině spíš režie Filipa Renče (42)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama