Je to láska, nebo zamilovanost?

Často se tak bojíme samoty, že se nám každý, s kým se cítíme trochu příjemně, hned zdá být spřízněnou duší. Jenže pak po rozchodu nechápeme, jak jste mohly milovat takového „idiota“! Jenže, jak si toho všimnout včas?

Dáváte raději, než berete?

Také vás může zajímat ...

Když se zamilujete, patří všechny vaše myšlenky dotyčnému objektu vaší lásky.

Najednou jsou pro vás něčí zájmy důležitější, než vaše vlastní. Jediný důvod k nákupu nové postele je náhle fakt, že teď se o ni máte s kým dělit. Všechno, co děláte pro svého partnera, skýtá najednou spousta potěšení i vám.

Proto je láska bezpodmínečná a zamilovanost egocentrická. Náraz citového šílenství O vztah musíte pečovat a pracovat na něm. U zamilovanosti se nemusíte o nic takového starat. Veškerá pozornost se soustřeďuje pouze na to, jak často se můžete vidět. Potřebujete druhého tak, jako potřebujete pomoc. Toto nejsou vztahy, které by rostly, sílily a rozkvétaly.

První náraz citového šílenství rychle pomine a dříve nebo později všechno přejde.

Láska vám dá křídla

Nic v životě vám nedá tak silný pocit, že zvládnete všechno na světě, jako skutečná láska. Nabíjí nás a obnovuje naši energii. Jsme schopni pokořit celý svět. Zamilovanost se měn v pouhý boj o moc. Neustále si musíte potvrzovat vlastní důležitost. Jste vedena strachem a tak musíte mít všechno pod kontrolou a tak máte v kapse neustále „klíčky od pout“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...