Je to mimozemšťan, shodují se všichni

Královna popu je rovněž královnou převleků. Zpěvačka Madonna (62) totiž další změnou vzhledu rozpoutala žhavou diskusi o tom, zda je na vině nevydařený make-up, anebo další plastika.

Také vás může zajímat ...

Podle některých teď vypadá jako mimozemšťanka, i když nelichotivé foto mohlo být jen ze špatného úhlu. V mysli věčně mladá Madonna se pomalu blíží k sedmdesátce. Sice jí k nelichotivým kulatinám chybí ještě osm let, ale stáří si nechce připustit ani za nic.

Původní dlouhé blond lokny před pár dny vyměnila za kratší růžové vlasy připomínající umělý účes starých panenek. Madonna se k novému vzhledu tradičně nevyjádřila. Těžko tedy říci, zda šlo jen o nepodařený make-up, špatný filtr, nebo zda opět podstoupila další úpravu botoxem, případně rovnou skalpelem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...