Je to pravda, že oškubala manžela?

Někdejší finský metalový král Timo Tolkki (54) to se svojí stále ještě manželkou Dominikou Gottovou (47) nemá lehké. Stejně jako to ona nemá lehké ve svém současném životě.

Postěžoval si totiž, že ho pěkně tahala za fusekli poté, co se načas vrátil z Mexika. Dala mu prý naději, že se k němu ještě vrátí, minimálně že u ní ve Vysočanech ještě může bydlet. „Dal jsem jí nějaké finance v zimě i teď.

Také vás může zajímat ...

Chtěl jsem, aby viděla, že umím stále vydělávat, ale nezapůsobilo to,“ stěžuje si tělnatý Fin s tím, že se na něho Dominika pak stejně vykašlala (což je vážně překvapující).

Takže se zase vrátil do Mexika, kde provozuje byznys s ojetými auty, který je patrně pěkně ostrý, protože po něm jde místní policie. A volá o pomoc a zejména o peníze, aby odtamtud mohl zase rychle zmizet. Kdy konečně proběhne ten měsíce avizovaný finský rozvod s Dominikou, to se můžeme pouze dohadovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...