Je to s ní hodně vážné?

JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ (74) neprochází snadným obdobím. Tento rok je pro ni zkrátka utrpením. Bude muset kvůli svému zdraví opustit svoji oblíbenou Ulici?

Už několikrát se spekulovalo, kdy se asi Jaroslava Obermaierová (74) vzdá svého teplého místečka v nekonečném seriálu Ulice.

Také vás může zajímat ...

Ten nedávno oslavil své patnácté narozeniny. V tu chvíli měla herečka také vážně začít přemýšlet nad tím, zda už není vhodná doba na to, vyklidit pole a přenechat místo jinému herci. „Jsem tu od samého začátku, je to neuvěřitelné.

Poznala jsem tu tolik lidí, přátel. Jsem za to neskutečně vděčná a děkuji bohu, že mi toto dopřál,“ svěřuje se Obermaierová.

Celý život ji trápí syn

V seriálu Ulice má jako drbna Nyklová v jednom kuse starosti se svým seriálovým synem Lumírem. Podobně tomu je i ve skutečném životě, kdy herečce vrásky na čele přidělává syn Jaroušek (39).

Kvůli svým zdravotním problémům žije v bytě na Žižkově společně s maminkou, která ho prý každou chvíli kontroluje. „S mojí mámou je to hrozné, kdykoliv odejdu třeba na tři hodiny z domu nakupovat,
hned mi volá a zjišťuje, kde jsem a co dělám,“ postěžoval si na ni.

Není se ale čemu divit. Svého milovaného syna vychovávala už odmalička zcela sama. Byla by samozřejmě ráda, kdyby si našel nějakou nevěstu a osamostatnil se.

„Bylo by to skvělé. Až tu jednou nebudu, tak nechci, aby zůstal sám. Nejspíš by to nezvládl,“ bojí se herečka. Jenže vyvolená stále nepřichází. Nedávno se o jedné ženě mluvilo, ale ze vztahu zřejmě sešlo. A tak se musí stále starat maminka.

Bojuje s nemocemi

Kromě toho všeho hvězdu sesterského časopisu Můj čas na kafíčko nedávno opět potrápilo zdravíčko. To ji zlobí už nějaký ten rok, bohužel je to ale stále horší.

„Ráno se vždycky modlím, abych dokázala vstát,“ svěřila se herečka, která nedávno zhubla celých 15 kilogramů, protože už jí prý nechutná, což také není dobře. Odchod z Ulice by tak nakonec byl asi tou nejlepší volbou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama