Je to ta pravá?

Jakmile hokejista Jaromír Jágr (47) přiznal rozchod s modelkou Veronikou Kopřivovou (28), okamžitě se začalo spekulovat, kdo další se objeví po jeho boku. Koncem roku to vypadalo, že se dal dohromady s tenistkou Danielou Hantuchovou (36). Jenže teď je podle všeho ve hře další kráska, teprve čtyřiadvacetiletá zpěvačka Elizabeth Kopecká. Ta Jágrovu klubu pomáhá s marketingem.

Prý dělá všechno pro to, aby byla s hokejistou v kontaktu co nejčastěji.

Také vás může zajímat ...

Dokonce neváhá obout brusle a vyrazit s ním na led!

Možná jen flirtuje

Oslnivá dívka, která má jistě spousty ctitelů, miluje nejen zpěv, ale také hokej. „Mám kladenské srdce,“ nechala se slyšet nedávno. A zdá se, že Jágr její narážku moc dobře pochopil, protože jí prý vysekl obrovskou poklonu. „Za mě jsi top,“ řekl legendární sportovec. Není divu, Bety s velkýma uhrančivýma očima a výraznými rty tak trochu připomíná americkou herečku Angelinu Jolie (44).

Otázkou ale zůstává, jestli to pro hokejistu není jen nezávazné flirtování, při kterém si vědomě nechává otevřená zadní vrátka. Nedávno se svěřil, že je pořád nezadaný.

„Až někoho budu mít, nemám problém to někomu říct a sdílet to,“ vysvětlil.

Vzdá se hokeje?

Jágr zároveň dodal, že by rád poznal novou přítelkyni a klidně s ní založil i rodinu. Vztah ale prý nemusí mít za každou cenu. „Věřím tomu, že všechno má svůj čas. Když mi něco schází a má to přijít, tak to přijde. Ale během té doby si prostě budu dělat věci, na které, až ten vztah přijde, třeba nebudu mít čas,“ řekl.

Zřejmě tím narážel na fakt, že většinu času tráví s hokejkou v ruce, což se mimochodem moc nelíbilo právě Veronice Kopřivové. Možná, že i Jágr trochu přehodnotil svoje priority a uvědomil si, že pokud chce lásku, bude se muset přece jenom něčeho podstatného vzdát.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...