Je v tom! Čtvrt roku po aféře

S herečkou Emmou Smetanou se člověk nenudí. Tu se chlubí, že má málem tucet vysokých škol, jindy udělá poprask v prestižním zaměstnání a ještě jindy se zas přímo před objektivy fotoaparátů líbá s mladičkým hercem. Ráda na sebe upozorňuje. Emma Smetana se chová jako typický teenager, zůstat stranou jí působí utrpení.

Přitom pubertu má dávno za sebou a je matkou malé dcerky.

Také vás může zajímat ...

Tři měsíce od skandálu

A vše nasvědčuje tomu, že nezůstane u jednoho těhotenství. Blondýnka s pýchou oznámila, že čeká další miminko. „Na této fotce jsou čtyři lidé,“ napsala pod snímek s dcerou Lennon Marlene Haj Smetanou (3) a partnerem Jordanem Hajem (32). Nezapomněla přidat srdíčko. Ti nejbystřejší z nás jistě rozklíčují vtipný vzkaz, skrývající se ve zmíněném popisku.

Ano, je to tak, Emma brzy bude dvojnásobnou maminkou.

Pro oznámení radostné noviny si spanilá moderátorka nemohla vybrat příhodnější dobu.

Zhruba tři měsíce uplynuly od nezapomenutelné události, kdy se atraktivní dáma jako had ovíjela kolem začínajícího herce Josefa Trojana (19). Bylo to v den filmové premiéry, kdy všudypřítomní fotografové jako lovečtí psi číhali na kořist a kroužili v pražské Lucerně, kde se promítalo a slavilo, i všude kolem.

Emma se malebně vystavila v blízké ulici ve společnosti mladíčka z herecké rodiny, s nímž si šeptala. A kdyby jen to!

Dvojice se vášnivě objímala.

Externí lživá informace

Novináři tehdy pořádali hotové hony na Emmina životního partnera a nutili ho, aby se k záležitosti vyjádřil. Zaskočený Arab narozený v Praze se krásné přítelkyně zastal, ač trochu nesrozumitelně. „Tahle externí lživá informace nedokáže moc zasáhnout do reality,“ zmateně prohlásil, čímž se zřejmě pokusil matku své dcery hájit. Bylo toho na něj moc.

Těhotenství svědčí o tom, že se dvojice definitivně udobřila.

A zase se bude o Emmě dlouho mluvit, což má tak ráda…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama