Je věrný jen jediné?

Herec MAROŠ KRAMÁR (61) se již oklepal z rozvodu a už randí s jinými ženami. Jenže podle všeho údajný proutník narazil.

O hercích se obecně říká, že jsou milovníci žen. A výjimkou není ani Maroš Kramár (61). Ten to ostatně dokazuje kdykoli a kdekoli, třeba i v přímém přenosu. Zkrátka si nemůže odpustit jemné poškádlení mladých a krásných žen, které se kolem něj mihnou.

Také vás může zajímat ...

Od té doby, co se rozešel se svou bývalou ženou Natašou Nikitinovou (52), byl spojován hned s několika ženami, zejména ze seriálu Slunečná, kde hraje jednu z hlavních rolí. Okolo něj se tak točí hodně krásných hereček, které ho nenechávají chladným.

Tím to ale vždy hasne. Herce totiž jeho kolegyně údajně moc nemusejí. Mají ho prý za stárnoucího muže, který se chytá každé sukně jen proto, aby si dokázal, že ještě má na to, začít nový život s krásnou a mladou ženou, po které tolik touží.

Pro ženy měl vždy velkou slabost

A jak se zdá, nakonec se mu to přece jenom podařilo, randit má totiž už nějaký ten pátek s manažerkou, která pracuje v divadle, jež herec vlastní. Znají se prý už několik let a vždycky po sobě pokukovali, ale nikdy spolu údajně nic neměli.

Když se ale Kramár konečně rozvedl, nic mu nebránilo v tom, začít si s jinou. Jenže musí být pořádně opatrný. Moc dobře totiž ví, že mnohé ženy chtějí využít jen jeho slávy a peněz.

A některé si ho zase přejí jenom zesměšnit či se mu snad pomstít za to, jak se k ženám chová. Nikdo tak vztahu s jeho manažerkou proto nedává žádnou šanci. Třeba to ale i přesto bude opravdu ta pravá láska.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama