Je z něj tlusťoch, ale s ženami to pořád umí

Měsíce se spekulovalo, že má novou známost. Herec Russell Crowe (56), známý z filmu Gladiátor, sbalil o 26 let mladší blondýnku. Náklonností k Britney Theriot (30) už se netají.

Také vás může zajímat ...

Pár vyfotili při tenise, při kterém každou chvíli padla nějaká ta pusa. Podle všeho spolu sportují pravidelně. Britney si v roce 2013 zahrála s Crowem v thrilleru Zlomené město, ale od té doby se živí jako realitní agentka. Hovoří se také o tom, že je velmi podobná hercově exmanželce Danielle Spencer (51).

Zdá se, že Crowe se snaží zase dostat do formy. Pro roli psychopatického stalkera v thrilleru Vyšinutý musel výrazně přibrat. Ostatně výkyvy váhy kvůli rolím je oscarový herec pověstný.Dostat se zase do formy ze současného cvalíka ale nebude asi nic snadného.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama