Je za volantem nebezpečný?

Vautě prý herec Václav Vydra (63) tráví většinu svého času. Nicméně to je prý proti srsti jeho manželce Janě Bouškové (65), která se o Václava údajně bojí. Za volant prý sedá vyčerpaný a někdy prý dokonce snad i v polospánku.

Před ženou ani nemůže říkat, co všechno zažil

Také vás může zajímat ...

Prý jezdí z práce do práce, poté ke koním, a ona prý moc dobře ví, jak dokážou být někteří řidiči bezohlední. Vždy když má Václav přijet pozdě domů, Jana je prý strachy bez sebe a neustále vyčkává na manželův příchod.

Hádky kvůli autu

Jeho to prý ještě víc znervózňuje, nicméně pokaždé svou manželku uklidní tím, že cesta byla naprosto bezproblémová. Ale údajně měl už několikrát namále, a když zaparkoval před domem, děkoval vyšší moci, že tam vůbec dojel.To prý nedávno přiznal s tím, že to jeho žena neví, jinak by mu nejspíš sebrala klíče od auta.

Když si člověk sedne za volant vyčerpaný, může to být právě on, kdo ohrožuje ostatní.

Mohl za to on?

Tak to prý bylo i v případě Vydry.Byl údajně nepozorný a málem prý dokonce málem zavinil dopravní nehodu. Nakonec se jí ale naštěstí vždycky vyhnul. Už několikrát prý nad radami a obavami své ženy přemýšlel a říkal si, že má možná v něčem pravdu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...