Je závislý na partnerce

Seriálový herec Martin Zounar (52), který září v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Krejzovi, přiznal, jak to teď má se životem a především se svou partnerkou. Není tajemstvím, že se Zounar léčil ze závislosti na alkoholu, a proto se mu prý ženy vyhýbaly.

Také vás může zajímat ...

Teď však tvrdí, že jeho partnerka Kateřina je jeho spásou. Údajně s ní tráví hodně času, a začíná kvůli tomu dokonce kašlat na práci. Zounar svou partnerku postavil na první místo. Společně s jeho dcerou Claudií (9), na kterou Martin nedá dopustit.

Nicméně s Kateřinou tráví tolik času, že na plac podle kolegů chodí pozdě a občas prý ani neumí texty. To se tvůrcům nelíbí a nechápou, co se se Zounarem zase děje. Nejdřív to byla závislost na alkoholu a teď to vypadá na závislost na partnerce. Podle jeho kolegů všeho moc škodí, a i od své lásky by si měl Martin občas odpočinout.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...