Je znovu sama

Vztah krásné herečky, známé ze seriálu Krejzovi, Barbory Mottlové (34) a Muže roku 2016 Josefa Kůrky (28) ze minulostí. „Ano, rozešli jsme se. Neklapalo to.

Byli jsme už spíš jako kamarádi, nebo možná bych řekl spíš jako máma se synem. Nevyšlo to, to se stává, “ vysvětlila důvod, proč šli od sebe. Herečka společně s ním strávila bezmála poslední dva roky svého života.

Také vás může zajímat ...
Rádi spolu chodili do společnosti.

O tom, že spolu chodí, se veřejnost dozvěděla v září minulého roku, nicméně ještě před tím spolu potají třičtvrtě roku randili. Bára si přála, aby právě vztah s Josefem byl tím osudovým, což se jí ale bohužel nesplnilo.

„Zvláštní, jak dva roky života nacpeš do kufru auta,“ naspal k fotografii na sociální sítě Kůrka a vše nasvědčuje tomu, že to byl právě on kdo obdržel nepopulární „kopačky“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...