Je zoufalý a šílí. Udrží si svoji snoubenku?

Loňský rok byl opravdu vypráskaný pro oporu Ordinace v růžové zahradě, herce Martina Zounara (53), představitele extrovertního lékaře z Ordinace v růžové zahradě.

Nejprve onemocněl těžkou chřipkou, po pár měsících středně těžkým Covidem. Odpadlo mu přes 250 divadelních představení. Pak bylo oznámeno, že skončí Ordinace, a žádná nová televizní role se nerýsuje. Ale nejhorší pro něho bylo, že museli s přítelkyní, psycholožkou Kateřinou (41), odložit dlouho plánovanou svatbu, z toho je opravdu v depresi.

Také vás může zajímat ...
Martin Zounar v seriáli Ordinace v růžové zahradě.

Znamená to totiž, že musejí odložit i své pokusy o vlastního potomka , do kterého je přitom Martin celý žhavý. A utíká jim čas, přítelkyně už má nejvyšší čas.

„Člověk se může vztekat, jak chce, ale stejně mu to nepomůže,“ konstatuje herec, kterému nezbývá než věřit v lepší časy. Tak se věci snad už letos zlomí k lepšímu. Vyvažuje to aspoň trochu jeho profesní oblast ke které řekl:

„Doba byla těžká a dlouhá a bohužel ještě neskončila. Ale přece se točí, jak bych tak řekl k Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hraju Boba s Martinou Randovou coby Heluš, a která se pořád natáčí.

Vážím si toho, že nás lidi mají už tolik let rádi, to přece něco znamená. Jak jsem poznal díky pandemii, bez diváků v hledišti i v televizi herec neexistuje. A proto si svých diváků o to víc vážím.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama