Jedna žena za druhou

Ani snubní prsten mu nezabránil v tom, aby střídal ženy jako ponožky. Herec JIŘÍ LANGMAJER (54) byl v minulosti pořádné číslo. Jeho bývalá manželka KAMILA ale o jeho záletech neměla léta ani ponětí.

Herec Jiří Langmajer (54) byl skutečným milovníkem žen. Když se ale před několika lety oženil s učitelkou matematiky Kamilou, všichni doufali, že už se konečně usadí a bude klid. Zprvu to tak skutečně vypadalo.

Také vás může zajímat ...

Pořídili si spolu dvě dcery a jejich manželství bylo na první pohled bezchybné. Po čase se ale Jiří zřejmě začal nudit a podlehl svým starým dobrým zvykům. Jelikož hrál velmi často jak v divadlech, tak i ve filmech, ženy s ním flirtovaly na každém rohu.

Na jeho dlouhém seznamu milenek najdeme jména jako modelka Petra Faltýnová (42), herečka Ivana Jirešová (43) nebo třeba Máša Málková (37), která před lety hrála v seriálu Ulice. Kamila o manželově „druhém životě“ neměla ani ponětí.

Práskli jí to novináři

O Jiřího záletech se tehdy dozvěděla z médií a vyjádřila se k tomu i jedna její blízká kamarádka: „Tvářil se před ní přepracovaně, stěžoval si na spoustu práce, vymlouval se na sportovní aktivity. Takže měl naprostou volnost.“

Když se nakonec provalilo, že se Jiří se svou nejnovější milenkou, a dnes už manželkou, Adélou Gondíkovou (47) plánuje sestěhovat, byla to pro Kamilu poslední kapka. Manželství Jiřího a Kamily trvalo dlouhých třiadvacet let a herec prohlásil, že rozvod považuje za velkou životní prohru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama