Jedni ho milují a druzí nesnášejí!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. To už teď ví Ondřej Sokol (46), který si příští rok moderování Slavíků nejspíš dobře rozmyslí.

Po výtkách, že ceremoniál předávání cen je těžká nuda, se letos opravdu odvázal a na jevišti visel vzhůru nohama, přivedl cvičené pudly, dalajlámu v podání Tomáše Matonohy (46) a vůbec z důstojné akce udělal dle mínění kritiků estrádu. Fakt je, že mnoho oceněných uvedl do rozpaků, ale na druhou stranu – nejde snad v šoubyznysu hlavně o zábavu?

Když už jsou výsledky extranudné a vítězi jsou každý rok obvyklí „závodníci Volejníci“ Karel Gott (77), Lucie Bílá (51) a Kabáti, je přece nutné udělat něco, aby vůbec byl důvod se na Slavíky koukat.

Také vás může zajímat ...

A to ještě byla Sokolovi zakázána závěrečná věta z generálky: „Tak ať to všechno přežijeme a mír zůstává s touto krajinou.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...