Jednoduché rady pro krásné řasy

Olivový olej

Dopřejte jim výživové sérum. I řasy totiž potřebují vitaminy. Díky oleji (olivovému nebo ricinovému) také rychleji porostou, budou delší a nebudou se tolik lámat a vypadávat.

Také vás může zajímat ...

Kleštičky na řasy

Nejsou vaše řasy natočené směrem vzhůru, jak by správně měly být? Kupte si speciální řasenku anebo si pomozte kleštičkami na řasy.Pokud s nimi neumíte zacházet, buďte napoprvé opatrná. Používají na ještě nenalíčené řasy.

Kvalitní řasenka

Tu poznáte především tak, že vám řasy neslepí k sobě. V tomto případě se vám rozhodně vyplatí si připlatit.Vždy nanášejte ideálně dvě vrstvy. Také existuje nepřeberné množství kartáčků , musíte tedy pár typů vyzkoušet a rozhodnout se.

Semínka

I strava je pro řasy podstatná. Jezte hlavně semínka, která jsou důležitým zdrojem vitaminů a minerálů jako A, D a E.Obsahují totiž nenasycené tuky, díky kterým se tvoří kreatin – protein, ze kterého se z 90 procent skládají vlasy i řasy. Vyzkoušejte chia semínka, slunečnicová, sezamová či lněná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama