Jeho básně by rodinu neuživily

Žena má být krásná a muž bohatý, to se říká odjakživa. Emancipované dámy si o tom určitě myslí své a také v případě Barbory Jánové to zřejmě tak docela neplatí. Herečka je samozřejmě velmi krásná, zato se nyní ukázalo, že její partner je básník.

Kolik takový básník vydělává, zůstává znepokojující otázkou. Žádné velké množství pohádkově bohatých básníků po Čechách nepobíhá, to je více než jisté. Mladíček Vítězslav Bečka (26) napsal sbírku básní Intelektulení. A Báře, když se před deseti měsíci seznámili, pochopitelně rovněž psal básně.

Také vás může zajímat ...

I to byl jeden z důvodů, proč se do něj hvězda seriálu Slunečná zamilovala. Lovit holky na básničky je osvědčený způsob, který zaručeně funguje. Jenomže co bude dál? Lze z honorářů romantického veršotepce trvale financovat byt v Praze na Žižkově, v němž dvojice už půl roku žije? „Bourali jsme příčku. Jen dostat suť ven byla dřina.

Už vím, kolik váží cihla,“ popisuje mladík. Jak vidno, za práci poeta vzít umí. Ale kdyby Bára čekala miminko, nastaly by velké starosti. Kolik básní musí člověk napsat, aby vydělal na přebalovací pultík? Co si budeme povídat, ekonomika téhle dvojice šla zřejmě z větší části za hvězdou seriálu Slunečná…A tak to nakonec vzdala a je zase sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama