Jeho bunda se vydražila za půl milionu!

Legendární herec už sice nemá takových rolí jako dřív, ale hvězda filmu Lepší pozdě než-li později Jack Nicholson (80) ještě pořád táhne.

Důkazem je i jeho vínová bunda z hororu Osvícení, která se v Turíně vydražila v rámci aukce předmětů z filmů amerického režiséra Stanleyho Kubricka (+70) za neskutečných čtyři sta osmdesát čtyři tisíc korun!

Také vás může zajímat ...

Při aukci se samozřejmě dražily i další předměty, jako třeba hodinky a svrchník dalšího charismatického herce Toma Cruise (55) ze snímku Spalující touha, kde si zahrál se svou bývalou manželkou, australskou herečkou Nicole Kidman (50). Jenže kdo si myslí, že prodat doplňky takového krasavce je tutovka, ten se šeredně plete. Nikdo totiž o ně nakonec neměl sebemenší zájem.

Takže ho charismatický herecký podivín Jack Nicholson nakonec strčil hravě do kapsy.

Jak se Cruise s takovou porážkou vyrovnává, to je ve hvězdách…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...