Jeho popularita rychle klesá

Ačkoli hraje Petr Rychlý (54) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 od počátku, jeho popularita hlavně poslední dobou výrazně klesá.

Z postavy, kterou televizní diváci milovali a dokonce měla i své fanouškové kluby, už skoro nic nezbylo. A někteří televizní diváci dokonce volají po změně a rádi by, aby se i Ordinace nějak inovovala a nezůstávaly v ní postavy, které už nemají v rámci děje žádný větší význam. Vždyť Petr už si coby Čestmír Mázl zažil třikrát smrt manželky, několik nevěr od partnerek a také nemanželského syna.

Také vás může zajímat ...

Až si tak člověk říká, že na jednu postavu je toho až příliš. A právě to se má začínat divákům zajídat a přestává je to bavit. „Jako ‚zkušený lékař‘ by mohl přestoupit do Modrého kódu,“ naznačil jeho možnou budoucnost jeden z internetových uživatelů.

Třeba to tak dopadne a Petr si tak bude mít možnost zahrát v tématicky podobném seriálu se svým synem Ondřejem (27).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...