Jeho sedmnáctka s ním pěkně mává!

Přestože je těhotná partnerka zpěváka Bohuše Matuše (46) Lucinka (17) nezralá puberťačka, umí si pořádně dupnout. Bohušovi dala ohledně porodu jasně najevo, jak by si to všechno představovala.

Stejně tak si nenechá mluvit do jména svého očekávaného potomka. Lucince stanovili lékaři termín porodu na prosinec, už teď se ale zpěvák připravuje, že u něj bude muset být. Lucinka si totiž přála, aby jí v tom vyhověl, i když on na to není.

Také vás může zajímat ...

Rozhodně však neplánuje přestřihávat pupeční šňůru či něco podobného. Dále prozradil, že s přítelkyní čekají holčičku. Lucinka mu ale zakázala zveřejnit jméno. Prý ale bude tradiční české.

„Původně jsem chtěl pro holčičku jméno Mája, protože mám rád tenhle hit Karla Gotta a Karla Svobody, ale Lucinka mi to zatrhla,“ řekl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...