Její manžel je hulvát

Má raději internet, nebo svého manžela?

Čím dál větší popularitu si získává na sociálních sítích herečka Eva Holubová (61), kterou diváci momentálně pravidelně vídají v seriálu Slunečná, a evidentně si to opravdu užívá.

Její profil už sleduje více než dvě stě tisíc lidí, a jak se zdá, Eva tomu zcela propadla. Téměř denně sdílí záběry ze svého soukromí a její fanoušci to milují.

Také vás může zajímat ...
Eva je nejenom hvězdou Slunečné, ale i sociálních sítí. Bohužel pro Miroslava.

Tím, kdo z toho ovšem radost nemá vůbec, je její manžel, výtvarník Miroslav Zdeněk. Toho Holubová nejen nutí pořizovat záběry, ale dost často ho také na svém profilu sledujícím ukazuje. A to je muži, který nikdy o pozornost veřejnosti nestál, podle všeho velmi nepříjemné.

Ještě nedávno byli samý úsměv, ale to už je nejspíš minulostí

„Už zase blbneš?“ je například jeho častá věta, která bývá slyšet v pozadí, když se herečka svým sledujícím přihlásí například ze společné procházky. Z jejích reakcí je jasné, že ji jeho chování přinejmenším mrzí. „Je to hulvát,“ komentovala nejednou manželovo vyjadřování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama