Její manžel zase začíná chodit

Herečce Jitce Molavcové (68) se splnil největší sen. Její manžel moderátor a recitátor Alfred Streček (77) totiž po tom, co ho napadl nebezpečný virus a přestal úplně chodit, začal rehabilitovat v Kladrubech.

Strejček prý dokonce tvrdí, že ze zařízení chce odejít po svých. Podle zdrojů z jejich okolí si dal velmi vysoké cíle. Má prý ohromnou vůli, je stále pozitivně naladěný a nic nevzdává. Pomáhá mu nejspíš i Jitka, který za ním prý často jezdí.

Také vás může zajímat ...

Předtím ho navštěvovala i v nemocnici, kde byl upoutaný na lůžko, nepohyboval se a nemluvil. Obrat k lepšímu nastal až loni na podzim, tedy rok po tom, kdy se do nepříznivého stavu dostal. Pravou příčinu Strejčkova onemocnění lékaři nikdy neodhalili.

V poslední době to ale vypadá, že se blýská na lepší časy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...