Její syn do toho praští

Ke svým rolím si představitelka bývalé prostitutky Rózy ze seriálu Slunečná co nevidět přibere ještě jednu: stane se tchyní. A Lucie Benešová chce být tchyní nejlepší. Zatím ví bezpečně, že zcela podle jejích představ je její budoucí snacha Anežka (22) se kterou je Benešové syn Lucián (22) od sedmnácti let.

Svatbu ohlašovali už před rokem a zároveň dali k lepšímu, že pracují na miminku, ale Benešová i Lucianův otec Filip Blažek (47) jsou synem napínáni jak to jde. Ani Luciánova maminka ale nechce s překvápky zůstat pozadu. Pro obřad prý cosi chystá.

Také vás může zajímat ...

Už teď se ví, že půjde zřejmě o nějaký divadelní výstup, protože, jak řekla Lucie, jsou skoro všichni z rodiny z herecké branže. Co pro ni chystají scénáristé Slunečné, se zatím tají, ale jisté je, že ti mají překvapování přímo v popisu práce.

Život Lucie Benešové a její rodiny nabírá na obrátkách, a to naštěstí v pozitivním směru. Herečka nemusí řešit, že manžel Tomáš Matonoha (49) se už nějakou dobu sám staví tak trochu mimo dění, komunikace s ním prý poněkud vázne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...