Její Veličenstvo slzí: Sbohem, agente 007!

Odešla velká legenda, kterou zbožňovaly ženy napříč generacemi. A nejen ženy! Na konci října zemřel první filmový James Bond Sean Connery (†90).

Jeho věrná manželka Micheline (90) prozradila, že poslední okamžiky života slavného herce byly velice těžké, a tak smrt byla nakonec vysvobozením. Už nějakou dobu se totiž spekulovalo, že bojuje s Alzheimerovou chorobou.

Také vás může zajímat ...
V mládí okouzloval ženy úsměvem, později svaly.

To teď Micheline víceméně potvrdila, když přiznala, že trpěl demencí a to si vybralo svou daň. „Nebyl to už život pro něj,“ připustila teď sama Micheline, která s milovaným hercem prožila 45 let ve spokojeném manželství.

Poslední dobou už prý nedokázal vůbec vyjádřit, co chtěl říct, což bylo těžké pro všechny. Jeho odchod byl poklidný, zemřel ve spánku. A milovaná partnerka s ním byla i v této chvíli, přesně, jak si to Connery vždycky přál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...