Její velký návrat skončil totálním fiaskem

Udělala za svou zářivou kariérou definitivní tečku?

Tereza Pergnerová.

Doby, kdy patřila TEREZA PERGNEROVÁ (42) mezi moderátorské špičky, jsou nejspíš opravdu už pryč. Pokus o návrat na televizní obrazovky se nepovedl a bývalá narkomanka dostala padáka. Má ještě šanci uspět?

Jako by Pergnerová tušila, co se může stát, váhala dlouho, zda nabídku televize Nova na nový projekt o bydlení přijmout. Chvílemi to dokonce vypadalo, že sama po prvních několika natáčeních celou spolupráci ukončila. Pravda však byla taková, že i přesto, že tvrdila, jak moc si užívá rodinný život bez kamer a zářivých reflektorů showbyznysu, úspěch a fanoušci jí zřejmě chyběli.

„Jsem moc ráda, že mohu být součástí tohoto projektu, ve kterém dáváme lidem, kteří se ocitli často na samém dně, šanci na lepší život a hlavně i naději,“ uvedla moderátorka, která si sama ve svém životě na pomyslné dno sáhla. Jak se ale později ukázalo, nebyla to šťastná volba.

Také vás může zajímat ...

Projekt Akce nový domov byl po pouhých dvou odvysílaných dílech nekompromisně ukončen a Pergnerová skončila na dlažbě. Kde se stala chyba? Je opravdu tak špatná moderátorka, nebo byl sám projekt špatně nastavený?

Ve hře je také varianta, že diváci blondýnce nedokázali nikdy odpustit její minulost, a i kdyby byla sebelepší, nic by to na celé věci nezměnilo.

Vedení nebylo spokojené

K překvapení mnohých se krátce před loňskými svátky objevila infor- mace, že se pořad Akce nový domov ruší. Televize Nova se k celé událos- ti příliš nevyjadřovala a nechala diváky na pochybách, kde se vlastně stala chyba. Podle informací ze zákulisí nemělo být vedení spokojené s čísly sledovanosti, a proto se rozhodlo natáčení dalších dílů reality show ukončit.

Pořad mělo sledovat v přímém přenosu jen 700 000 diváků, což je pro komerční televizi jako Nova údajně velmi nedostačující. Počítalo se zřejmě s mnohem větší sledovaností. Podle našich informací počítalo vedení minimálně s číslem přesahujícím milion.

Za viníka měla být označena právě Pergnerová a její slabý výkon.

Udělali z ní cvičenou opici

Tereza Pergnerová prý lituje toho, že se rozhodla vrátit na obrazovky, míní její blízcí. Jediný důvod, proč na spolupráci kývla, byl ten, že chtěla měnit lidem jejich osudy a dávat jim naději v nelehké době. Jenže sotva začala pomáhat, všechno se zvrtlo a nyní je moderátorka zklamaná a bez práce.

Ačkoli to sama Pergnerová nijak nekomentovala, zůstává stále ve hře i ta možnost, že spolupráci ukončila sama Tereza po nelichotivých kritikách. Možná si od pořadu slibovala víc. Přece jen moderátorka s jejími schopnostmi a zkušenostmi by si zasloužila něco víc než jen pozici veřejného šaška poskakujícího mezi dělníky.

Nikdo by se asi nedivil, kdyby se Pergnerová po téhle ostudě už v televizi nikdy neukázala.

Nikdy ale neříkej nikdy a u Terezy dvojnásob.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...