Jejich cesty spojila úspěšná pěvecká soutěž

Po třech nevydařených manželstvích vsadil Pavel Trávníček (70) všechno na svou současnou manželku Moniku (35) a jak se zdá, udělal dobře. Vedle Moniky je prý jako vyměněný a v mnoha ohledech je z něho docela nový člověk. Na seznámení se svou manželkou Monikou vzpomíná Pavel Trávníček velmi rád.

Ačkoli na sebe pak na nějaký čas zapomněli, bylo to podle moderátora velmi romantické.

Také vás může zajímat ...

Poprvé se budoucí manželé totiž setkali v pěvecké show DO-RE-MI, kam přišla teprve osmnáctiletá Monika odstartovat svou pěveckou kariéru. Tehdy prý měla červené vlasy, byla podle Pavle strašně moderní a sympatická. Působila prý velmi nebojácně, což se Trávníčkovi moc líbilo a byla sebejistá. „Ona se mi pak přiznala, že to není vůbec pravda, že tak jenom vypadala,“ směje se.

Na tom všem bylo prý asi nejvíc romantické to, že na sebe zapomněli a setkali se znovu o něco později díky náhodě, kdy Trávníčkovo divadlo hrálo v Prostějově a Monika za ním přišla na představení.

Tam to prý všechno začalo…

Vztah rodičům tajila

Kdo ví, jestli se dospívající Monika přihlásila v roce 2003 do pěvecké soutěže kvůli touze stát se zpěvačkou nebo spíš kvůli Pavlu Trávníčkovi. „Pavel se mi líbil už jako princ v pohádkách, tak jsem si říkala, že by nebylo špatné poznat ho osobně,“ přiznává.

Vzhledem k tomu, že Monika pochází z hudební rodiny a ráda zpívá, byla podle ní právě tohle varianta, jak se vedle svého idola nachomýtnout.

Plán jí vyšel, ale vlastně jen z poloviny. O rok později se totiž potkali v prostějovském divadle, kam se Monika přihnala ještě s aktovkou na zádech. Šla tehdy rovnou ze školy a když Pavla našla, hned se ho ptala, jestli si na ni vzpomíná. „Já jsem zpívala v DO-RE-MI!“ připomínala se mu. Trávníček ale vůbec netušil o koho se jedná.

Tehdy už totiž Monika neměla rudé vlasy a vypadala trochu jinak. Navíc soutěží prý prošlo denně šedesát lidí. Nakonec si ale přece jen vzpomněl, předali si na sebe prý čísla a byla ruka v rukávě. Svůj vztah před okolím dlouho tajili, a to nejen před veřejností, ale zejména před Moničinými rodiči. Jak už to tak bývá, stejně to na ně ale prasklo.

Pavel totiž začal za svou vyvolenou dojíždět čím dál častěji a jeho budoucí tchyně pojala podezření. Monika často tvrdila, že jede s Pavlem na nějakou akci a přitom si prý jeli užívat do hotelu. Naštěstí, když všechno prasklo, si moderátor a herec padl s rodiči Moniky do noty a skvěle si rozumějí.

Do třetice všeho dobrého

Pohádkovému princi z Popelky a jeho partnerce to vždycky prý skvěle klapalo, a to navzdory tomu, že Pavel Trávníček nemá zrovna coby partner, manžel a otec dvakrát dobrou pověst. Vztah Pavla a Moniky ale bohužel vždycky nepřipomínal jen pohádku. V roce 2015, ještě než se pár vzal, přišla o pětatřicet let mladší Monika ve čtvrtém měsíci o své vymodlené miminko.

O dítě se prý nikdy nepřestali snažit a prožitá tragédie je neodradila, naopak, byla to pro oba velká zkouška, která stmelila více dohromady.

Po dvou synech, Pavlovi (28) a Adamovi, které má z předchozích vztahů by si býval dokázal představit klidně i holčičku. V lednu roku 2016, kdy Monika osm měsíců po prvním potratu otěhotněla, ale herec obrátil. „Je nám úplně jedno, jestli to bude kluk, nebo holka. Skutečně nám jde o to, aby to bylo zdravé,“ vysvětloval herec.

Ačkoli na sebe dávala mladá maminka opravdu dobrý pozor a snažila se jak nejlépe uměla, ani druhé těhotenství nedopadlo dobře. Tentokrát o miminko přišla ve třetím měsíci a litovala, že šla s radostnou novinou tak brzy na veřejnost. Monika začala propadat beznaději, že se dítětem se svým idolem nedočká.

Když prý ale s Pavlem nejméně věřili a na těhotenství vůbec nepomysleli, tak se zadařilo.

Věřila, že tentokrát už to vyjde a nespletla se! Chlapeček, který dostal jméno Maxmilián se narodil poslední den roku 2016 krátce před půl osmou večer. Ještě v listopadu přitom manželé vůbec netušili, jak se bude jmenovat. „Pavel jede jména jako Archibald nebo Silvestr, já ojedinělá jména nechci, ale určitě neprojde ani klasika,“ říkala tehdy Monika.

Svatba jako z pohádky

Zásnuby proběhly v roce 2015, kdy se partneři jeli vzpamatovat z bolestného potratu do italských Benátek. Tam se prý rozhodli, že když už spolu plánují děti, tak se vezmou. Zatímco pro Moniku to byla svatba první, Trávníček šel k oltáři už počtvrté. Své přítelkyni dopřál i tak svatbu se vším všudy v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkách.

Ačkoli ještě v červnu plánoval herec, že si svou nevěstu přiveze na obřad kočárem taženým koňmi, bylo nakonec všechno jinak.

Svatba to sice byla jako z pohádky, ale takové poněkud moderní. Budoucí manželé totiž přiletěli na svatbu vrtulníkem, pak nasedli každý do jiného vozu, aby na obřad jeli každý zvlášť. Monika přijela v bílém voze a Pavel ve zlatém. Poprvé řekl své „ano“ Trávníček své studentské lásce Simoně Stašové (65).

Jeho druhou ženou byla baletka Eva Štefková, s níž má syna Adama.

S herečkou a režisérkou Helenou Dytrtovou (59) manželé sice nebyli, ale mají spolu syna Pavla, který se o svém slavném otci dozvěděl, když mu bylo dvanáct let. Třetí manželství uzavřel pohádkový princ s provozní divadla Skelet, Lucií Vrbovou . To bylo jeho nejkratší manželství, protože trvalo jen půl roku.

Jejich svatba ale byla velkolepá a stála herce prý milion korun!

Vztahy jako na houpačce

S nejstarším synem Adamem se Trávníček podle svých slov vůbec nevídá, nekomunikují prý spolu a tak ani netušil, jestli Adam ví, že má bratra. O vztahu s jeho maminkou herec příliš nemluví, na druhou stranu o jeho prvním manželství si šuškal dlouhou dobu celý showbyznys. Princ z Popelky se totiž ještě jako student zamiloval do o pět let mladší Simony Stašové.

Vzali se, když bylo Trávníčkovi třicet let, vztah prý ale více než pohádku připomínal pořádnou Itálii. To ostatně poněkud neochotně potvrdila i sama Stašová. „Pavel Trávníček byl princ.

Já si vzala prince, vono se taky s princema hrozně blbě žije,“ uvedla herečka s tím, že to nebyla snad ani tolik vina Trávníčka jako spíš toho, že ona sama si přála žít v pohádce, a to je v reálném životě nemožné.

Vztah jim vydržel pouhých pět let. S druhým synem, Pavlem, mají prý dobré vztahy. Ten se v době, kdy byla Monika těhotná na bratra velmi těšil. Má totiž dvě sestry, tak mu parťák, i když hodně malý, přišel vhod. S Helenou Dytrtovou, maminkou Pavla, byly vztahy jako na houpačce. Jejich soužití mělo být údajně velmi dramatické.

Na doby, kdy bydlel Trávníček s rodinou na Barrandově si jeho syn Pavel moc nevzpomínal.

Ale vyrůstal s ním. „Několik let mu říkal strejdo,“ uvedla Dytrtová s tím, že Trávníček ani tehdy nejevil o chlapce zájem. „Když jednou přišel domů, tak mu Pavel běžel ukázat autíčko a říkal: Podívej se, strejdo. A on jen řekl: Pavlíku, já na tebe nemám čas, a vystrčil ho z pokoje.

Tak asi tak.“ Nicméně dnes je všechno jinak a Trávníček se zřejmě snaží všechny ty ztracené roky synovi vynahradit, a to nejen Pavlovi. Podle Moniky je totiž herec nejen ukázkový manžel, ale hlavně ukázkový tatínek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama