Jejich manželství ničí obrovská žárlivost!

Vztahy bývají zatížené žárlivostí především v začátcích, kdy ještě není mezi zamilovanou dvojicí vytvořena maximální důvěra. Jenže mezi herečkou Veronikou Arichtevou (33) a jejím manželem Biserem Arichtevem (43) je všechno úplně jinak.

Největší žárlivé scény se mají v jejich manželství objevovat především v posledních měsících. Vzájemné odloučení vzalo za své Všechno začalo účastí Veroniky ve StarDance, kde měla mít podle mnohých hodně blízko ke svému tanečnímu partnerovi Michalu Necpálovi (32).

Také vás může zajímat ...
Po každé hádce nakonec přišlo usmiřování. Bude tomu tak i nyní?

Ten sice dlouhodobě chodí s herečkou z Ulice Sárou Affašovou (25), ovšem i tak to často na tanečním parketu vypadalo, že si ti dva rozumí víc, než by bylo zdrávo. Právě v té době netrávila Veronika s Biserem prakticky žádný čas a měli se během něj hodně odcizit.

I proto se měl Biser během tohoto období hodně změnit a začít na svou manželku hodně žárlit. Naštval ho její laškovný kolega Velkou scénu jí měl způsobit poté, co se dozvěděl, že to na ni měl zkoušet její herecký kolega Karel Zima (48).

V médiích se totiž objevily snímky, jak ji objímá, a dokonce jí sahá na vnady. To mělo Bisera úplně rozpálit, a Veronika to tak s ním neměla ani během vánočních svátků vůbec jednoduché.

I proto byla moc ráda, že si po Novém roce vyjela se svými kamarádkami z pořadu 3v1 Nikol Štíbrovou (33) a Martinou Pártlovou (40) na menší „dámskou jízdu“ do prosluněné Dubaje.

Bohužel ale ještě krátce před odjezdem nebyli s manželem úplně usmířeni a zůstalo mezi nimi jisté napětí. Herečka sice doufala, že po příjezdu bude vše v pořádku a vyčistí se vzduch, jenže si sama zavařila. Nepovedený žert Biserovi totiž prostřednictvím sociálních sítí poslala vzkaz, ve kterém si z jeho údajné žárlivosti utahovala.

„Ahoj Bisi, mám se dobře. Jsem tu hodná. Po chlapech nečumím. Jídlo dojídám. Kalhotky nosím,“ sdílela na sociálních sítích. A právě to měl své manželce po jejím příjezdu domů vyčítat. Vypadalo to totiž, že Veronika vše bere na lehkou váhu a vůbec nepochopila, že on si jen nepřeje, aby na ni sahal někdo jiný než on sám.

Veronika je ale holt veselá kopa a snažila se jejich problémy odlehčit.

Na mateřství ještě nebyl čas. Je stále v jednom kole.

Ukázalo se ale, že Biserovi vadí dlouhodobě, když se kolem Veroniky motají jiní muži. A nejen to. Věnuje mu málo pozornosti Poslední dobou ho má také pořádně štvát, že i když jsou spolu sami, je stále přilepená u svého mobilního telefonu.

Ano, sociálními sítěmi si jistě přijde na zajímavý přivýdělek, ale čeho je moc, toho je příliš. Z manželky prý vídá jenom temeno „Řekněme, že znám temeno své ženy trošku víc, než zná většina běžných manželů temena těch svých,“ napsal na svůj profil na sociálních sítích ke koláži fotek, na které Veronika kouká do svého telefonu nejen v posteli, ale třeba i v restauraci.

Sice se snažil být nad věcí a k příspěvku přidal i srdíčko, nicméně v komentáři později přiznal, že je to pro něj opravdu hodně nepříjemná záležitost, a to poté, co mu někdo napsal, že je jeho příspěvek vlastně smutný.

„Občas je to vopruz, to jo,“ odpověděl. Dá jejich vztahu nový náboj dítě? Jak se ale říká, vše špatné je i k něčemu dobré. K hádkám totiž neodmyslitelně patří také usmiřování a právě během něj by se mohla splnit jejich touha po potomkovi.

Má snad na ni zálusk herec Karel Zima?

A jelikož je Veronika odpočatá po dovolené, možná z ní i opadne stres a může to zapříčinit, že se brzy vytouženého miminka dočkají. Je tak klidně možné, že její dámská jízda v Dubaji byla na nějaký ten rok poslední, kterou zažila.

S malým miminkem už si tak snadno vyhodit z kopýtka moct nebude. Už vůbec, když to bude její první dítě a jistě pro ni bude dost obtížné si uvědomit, že s ním už život nikdy nebude takový, jaký byl předtím.

V tom má její manžel menší náskok. Ten už je totiž otcem syna Teodesia (10).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...