Jejímu exmanželovi hrozí vězení

Když se před pár lety Gábina Partyšová (42) provdala za podnikatele Daniela Farnabuera (44), nejspíš si myslela, že o ni bude postaráno, ať se stane cokoli.

Tedy alespoň co se materiální stránky týče. Teď ale může být moderátorka ráda, že ji Daniel opustil a vrátil se k bývalé manželce, protože mu hrozí až osm let vězení! I samotnou Gábinu tato zpráva šokovala a samozřejmě ji zajímalo, co tak hrozného její bývalý provedl.

Také vás může zajímat ...

Škody ve výši milionů

Farnbauer má být spolu s dalšími šesti viníky stíhán pro podezření z krácení práv věřitelů a škody mají šplhat až do výše padesáti milionů korun. Stíhání probíhá na svobodě a na verdikt si tak ještě asi nějakou dobu počkáme.

Pokud by ho však uznali vinným, pro jeho rodinu by to byla obrovská rána. Jeho první žena Lucie mu navíc před rokem porodila třetí dítko, syna Lucase. Zajímavé ale je, že výše Farnbauerova odstupného exmanželce Partyšové se údajně měla pohybovat mezi 50 až 100 miliony korun.

Moderátorka tomu nemůže vůbec uvěřit

Byly to snad peníze z podvodu? To asi nejspíš neví ani sama Gábina, která má být z celé situace pořádně rozhozená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...