Jemné kokosové kuličky

Suroviny:  ½ hrnku ořechů kešu  1 hrnek kokosového másla  ½ hrnku světlého agáve sirupu  ¾ hrnku strouhaného kokosu  strouhaný kokos na obalení

Postup:  Kokosové máslo si vyrobíme v robotu. Do suchého robotu dáme 3 hrnky strouhaného kokosu a mixujeme tak dlouho, až se uvolní tuk.

Máslo by mělo být téměř tekuté. Vznikne přibližně jeden hrnek kokosového másla, které nalijeme do misky. Přístroj vymyjeme a usušíme.  V suchém robotu rozmixujeme ořechy kešu na jemnou mouku. Přidáme ostatní ingredience a zamícháme.

Tvarujeme kuličky o průměru cca 1,5 cm a obalujeme je v kokosu. Dáme chladit do ledničky na 1 hodinu. Kuličky vydrží v ledničce několik týdnů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama