Jemné vlasy chtějí speciální péči

O každé kadeře je třeba se starat s láskou. Ty jemné vyžadují ještě o stupeň vyšší pozornost. Na co si musíte dávat pozor?

Po umytí jemné hřívy většina žen logicky sáhne po přístrojích, které zajišťují horkým vzduchem rychlou úpravu, ale na druhou stranu nejsou pro vlasová vlákna zrovna nic zdravého. A to u jemných vlasů platí dvojnásob. Fény a kulmy proto používejte velmi opatrně. V dnešní době už také v obchodech existují speciální kousky, které vlasy tolik nepoškozují.

Také vás může zajímat ...

Vyhnout byste se měla také častému používání kosmetiky na úpravu vlasů. V přední řadě pak gelům a voskům.

Pro vás jsou určena spíš lehčí tužidla ve spreji.

Důležitý kondicionér
Na co nesmíte určitě zapomínat, je pravidelné používání kondicionéru. Samotný šampon totiž na jemné vlasy rozhodně nestačí. Kondicionér jim dodá sílu a také ochranu před vnějšími vlivy, kterou vaše vlasy potřebují. Navíc jim dodává výživu pro rychlejší růst a obnovu. S podobným efektem může překvapivě fungovat také barva na vlasy

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...