Jen pár kapek postačí

Nemáte čas? Nemusíte hned chodit na masáže. Obyčejná domácí koupel se nabízí jako nejdostupnější relaxační prostředek. Uvolňuje už sama teplá voda a klid, pár kapek aromatického oleje tento účinek mnohonásobně zvýší.

Levandule – koupelová klasika s mimořádně uklidňujícím působením na psychiku. Doporučuje se při nervozitě, nespavosti a tlumí určité typy bolesti hlavy, vyvolané přetížením a stresem. Borovice, jedle a další oleje jehličnanů – uvolňují svalové napětí a zatuhnutí, podporují prokrvení, současně pomáhají při nastupujícím nachlazení.

Rozmarýn – je výborný při stavech vyčerpání a tělesné únavy, neboť povzbuzuje a stabilizuje krevní oběh. Současně uklidňuje psychiku. Neroli a další citrusové oleje – pomáhají uklidňovat vztek a podráždění, mírní nespavost z důvodu agresivních nálad a pomáhají najít vyrovnanost.

Také vás může zajímat ...

Růže – velmi dobře zabírá při psychickém trápení, tiší žal, smutek a pocit opuštěnosti. Příjemná je ale i při pozitivním psychickém naladění, zvyšuje požitek z koupele a dodává ženám pocit, že jsou přitažlivé.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...