Jen slabí muži mají milenky

Když muž nemá vzor

Dnešní muži vyrůstají v neúplných rodinách, kdy veškerá tíha výchovy je na bedrech matek. Mnoho mužů se ve svém životě nikdy nesetká se vzorem otce. Neměli možnost zažít muže, který se o ně stará a miluje jejich matku.

Také vás může zajímat ...

Někteří mají štěstí a tento pocit zakusí díky jinému tatínkovi. Pokud ale maminka zůstane sama, nemá se takový kluk o co v životě opřít. Nezažil, jak si rodiče navzájem vycházejí vstříc a společně překonávají krize a dokážou si odpustit.

Peklo dnešních mamánků

Určitým testem zralosti bývala dřív vojenská služba. Dnes mnoho mladých mužů nic nenutí opustit domov svých rodičů.

Tak se stane, že muž má přes třicet let, nemá životní partnerku a u maminky mu nic nechybí. Až když mladý muž potká tu pravou, začne se dívat po jiném bydlení. Až s příchodem dětí pak začíná období, které ukáže, co v chlapovi je.

Přichází péče o děti, noční buzení, neustálý pláč a vyčerpání obou partnerů.

Být táta je víc, než manažér

Muži čelí v moderním světě mnohem složitějším tlakům než dříve. Dokázat pomoci své ženě a najít si chvilku jen pro ni, je pro mnoho mužů nezvladatelný úkol a nejsou na to připraveni.

Zde se naplno ukáže hodnotový základ muže-otce. Vzory jsou potřeba. Být dobrým otcem je mnohem větší životní úspěch než být dobrým manažerem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...