Jennifer Aniston matka vydědila!

Dědické řízení po americké herečce Nancy Dow (+79) ukázalo, že vydědila svoji slavnou dceru, populární Rachel ze seriálu Přátelé Jennifer Aniston (48).

Vztah matky s dcerou byl dlouhé roky komplikovaný, Nancy Jennifer nesnášela, protože byla mnohem úspěšnější než ona, a tak pouštěla do tisku zprávy z jejího soukromí, aby se ji „pomstila“. Dokonce o ní vydala knihu!

Nyní se ukázalo, že dceru dokonce vyškrtla z poslední vůle, všechno odkázala vnučce Eilish Malick (18), dceři svého syna a nevlastního bratra Jennifer, Johna Malicka (56), kterého tím ze závěti také vynechala. Přitom se Jennifer čtrnáct dní před matčinou smrtí prý usmířily.

Buď to bylo od matinky jen naoko, nebo prostě už neměla v poslední fázi rakoviny sílu ani myšlenky na změnu poslední vůle.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...