Jennifer Aniston: Rozvod na spadnutí

Bývalá hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston (48) si brzy bude moci podat ruce s bývalým manželem Bradem Pittem (53), protože i její manželství se sune do propasti.

S hercem francouzského původu Justinem Therouxem (45) už prakticky nežijí, herečka zůstala v jejich domě v Los Angeles sama, Justin tráví už několik týdnů v Paříži, kam původně odletěl jen na čtrnáctidenní natáčení. I tak má přátele hlavně v New Yorku, kde se prohání na motorce, zatímco Jennifer v Kalifornii, např. bývalou parťačku z Přátel Courteney Cox (52).

Také vás může zajímat ...

Bylo to opravdu rychlé, Jennifer s Justinem se brali před rokem a půl, znají se od roku 2012. Vypovídající je už to, že je herečka pořád bezdětná, o to bude rozvod snazší. Původně přitom s Justinem dítě chtěla, ale teď je na otázky ohledně mateřství vyloženě alergická.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...