Jennifer Lawrence: S kým tajně randí?

Držitelka Oscara za film Terapie láskou Jennifer Lawrence (27) už po rozchodu se starším režisérem Darrenem Aronofskym (49) není sama. Nějakou dobu prý tajně chodí s newyorským galeristou Cookem Maroneym (33).

Také vás může zajímat ...

Hluboko do kapsy ale tenhle frajer rozhodně nemá. Je totiž ředitelem galerie, která zastupuje řadu prominentních umělců. Jennifer se zatím ve společnosti neukazuje a snaží se vše tutlat, jak to jen jde. Je to po dlouhé době vztah, který nenavázala s kolegou při práci, tak snad to tentokrát bude jen ku prospěchu a vydrží s ním déle než pár měsíců.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...