Jennifer Lopez má nového milence!

Herečka, příležitostná zpěvačka a dnes především podnikatelka s módní značkou JLo Jennifer Lopez (45) koncem léta vykopla svého milence, tanečníka Caspera Smarta (29). Po několika měsících má konečně náhradu: je jí kanadský rapový hudebník Drake (30)!

Už spolu na sociálních sítích zveřejnili svou intimní tulící fotku, což je známka toho, že svůj vztah berou vážně. Drake je známý postelový přeborník, který už chodil se zpěvačkou Rihannou (28). Ta je na něho stále naštvaná za to, že ji opustil, modelkou Amber Rose (33) nebo tenistkou Serenou Williams (35).

Oba dnešní milenci jsou známí tím, že nedělají kompromisy, takže zbývá jen počkat, kdo opustí koho a kdy.

Drakea zvaného Drizzy aspoň nelze podezírat, že by byl zlatokop: loni si jeho písničky na placené službě Spotify stáhlo 46 milionů uživatelů!

Také vás může zajímat ...

Drake

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...