Jennifer Lopez se rozvedla, protože jí manžel kontroloval na každém kroku!

S jedním z partnerů se dostala Jennifer do divoké přestřelky v nočním klubu!

Temperamentní kráska Jennifer Lopez (50) se pokoušela zakotvit v manželském přístavu celkem třikrát. Ani jednou to nevyšlo, ale ze vztahu s Marcem Anthonym (51) má alespoň syna a dceru.

Zpěvačka, herečka a tanečnice Jennifer Lopez (50) přišla v New Yorku na svět do chudých poměrů. Odjakživa ji to táhlo do showbyznysu. Rodiče neměli peníze, takže když chtěla chodit do tanečních lekcí, musela si na ně Jennifer vydělat. Vyplatilo se to. Už v šestnácti letech se dostala do Manhattanského tanečního klubu.

Také vás může zajímat ...

Odtud vedla cesta k hudebním videoklipům a následně ke skvělé kariéře v různých oblastech.

Po rozvodu jí pomlouval!

Kráska portorikánského původu nikdy neměla nouzi o ctitele. Kdo by nechtěl být partnerem ženy, jejíž pozadí bývá označováno jako nejkrásnější na světě. Však si také svůj zadeček Jennifer nechala pojistit na několik miliard dolarů! Samotná krása nebo úspěch ale štěstí v lásce automaticky nepřinesou.

Jennifer se o tom přesvědčila v dramatickém období sedmi let, během kterých se třikrát provdala – a třikrát rozvedla! Prvním vyvoleným se stal kubánský číšník Ojani Noa (45). Nebyl to šťastný nápad, manželství trvalo pouhý jeden rok. Chodit spolu začali v roce 1996, kdy už byla Jennifer celebritou. V únoru 1997 se dvojice vzala.

Ještě dlouho po rozvodu pak řešila Jennifer velké problémy, protože exmanžel se chystal vydat knihu, ve které prozrazoval i intimnosti z jejich společného života. Podařilo se jí s pomocí právníků vydání zastavit a ještě získala pěkné odškodné. Soud rovněž rozhodl, že Ojani už nesmí svoji bývalou ženu nikde pomlouvat. Ještě dramatičtější bylo pro Jennifer chození s dalším partnerem.

Raper a producent Sean Combs (49), který vystupuje pod přezdívkou Puff Daddy vedl dost divoký život a tak se s ním zpěvačka a herečka dokonce připletla i do brutální přestřelky v nočním klubu. To jí ještě k rozchodu nepřimělo.

Poslední kapkou prý bylo, když Jennifer Seana načapala při erotickém telefonování s nějakou striptérkou.

Chtěla si dětmi pojistit vztah?

Druhým manželem Jennifer se stal tanečník Cris Judd (50), ale ani tady to nikam nevedlo. Seznámili se při natáčení jednoho videoklipu. V září roku 2001 se vzali, v červnu 2002 rozvedli, takže manželství nevydrželo ani jeden rok. Třetí manžel, Marc Anthony (51), toho měl s Jennifer dost společného. Byl rovněž zpěvákem a hercem a také mu v žilách proudila portorická krev.

Ten si prožil rovněž jedno nepovedené manželství. S Jennifer se znal z minulosti, byli kamarádi, takže věděli, co od sebe mohou čekat. Svatba se konala v roce 2004 a před veřejností se páru podařilo obřad utajit. O tři roky později manželé oznámili, že očekávají narození dvojčat, která pak skutečně Jennifer přivedla na svět. Zlé jazyky tvrdily, že si tak chtěla pojistit vztah.

Ať už to je či není pravda, stejně se to nepovedlo. Toho, že s manželským párem není něco v pořádku, si všimli novináři, když na jedné slavnostní večeři v Los Angeles už Anthony Jennifer nedoprovázel.

Navíc jí na ruce chyběl snubní prsten.

Mohla za to nahota ve filmu?

Zanedlouho dvojice vydala prohlášení, že se rozhodla ukončit své manželství. Co vedlo Jennifer a Anthonyho k rozvodu? Říkalo se, že manžel příliš žárlil a kontroloval herečku na každém kroku. Těžce také nesl, když se po narození dvojčat do jejich honosné vily přistěhovala matka Jennifer, aby své dceři pomáhala s péčí o děti. Anthony měl rovněž problémy s dluhy na daních.

Navíc se dvojice dohadovala, zda má bydlet v New Yorku nebo v Malibu. Vrcholem hádek prý byla scéna, kterou manžel udělal Jennifer poté, co zjistil, že ve filmu Jak porodit a nezbláznit má před kamerou vystupovat obnažená. K žárlivosti měl možná důvody, protože Jennifer prý nebyla zrovna svatá a o její věrnosti se vedly různé spekulace.

Herečka se sice snažila manželství zachránit, ale už to prostě nešlo.

Přesto se rozvod obešel bez skandálu a i díky dětem k sobě mají dál oba bývalí partneři dobrý vztah.

Nestárnoucí Jennifer brzy čeká čtvrtá svatba!

Nevyšlo to třikrát, třeba to vyjde počtvrté! Jennifer Lopez se nedávno zasnoubila se svým přítelem, sportovcem Alexem Rodriguezem (44). Stalo se tak po dvouletém chození. Pár si vyjel na víkend na Bahamy a tam Alex požádal nestárnoucí Jennifer o ruku. Ta souhlasila. Jako důkaz slibu dostala úžasný prsten s obřím diamantem a pochlubila se s ním na sociálních sítích.

Pár se doslova topí v penězích, Jennifer má apartmán v New Yorku, dva domy v Kalifornii a společně si pořídili ještě plážový dům v Malibu za 150 milionů korun!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...