Jennifer Lopez se vdala třikrát během sedmi let. Ani jednou to nevyšlo!

Zamiloval se do ní na první pohled, ale vzal si jinou ženu!

O nápadníky taková kráska jako herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (46) určitě nikdy neměla nouzi. Nejdelší vztah prožila s portorickým zpěvákem Marcem Anthohym (47). Zůstaly jí z něho alespoň děti.

O latinskoamerických ženách se říká, že mají pořádně temperamentní krev. Jennifer Lopez to rozhodně dokazuje, alespoň co se jejích lásek týká. Byla třikrát vdaná a třikrát se rozvedla a kromě toho prožila další vztahy, které plnily první stránky bulvárních novin.

Zatkli ji s partnerem při přestřelce!

První manželství Jennifer netrvalo dlouho, vlastně jen necelý rok. V roce 1997 si vzala jistého kubánského číšníka. Problémy, které jí vztah přinesl, řešila ještě devět let poté, když o ní bývalý manžel chtěl vydat knížku se všemi prožitými intimnostmi. Zatrhnout mu to musel až soud. Další na řadě byl raper a producent Sean Combs (47), známý jako Puff Daddy. Není jisté, jestli by ho zpěvačka také dovedla k oltáři, vztah měl ale rázný konec poté, co jí a partnera zatkli poté, co se oba připletli do přestřelky v nočním klubu. Jennifer pustili, ale Sean dostal za nelegální držení zbraně podmínku. Zanedlouho se zpěvačka a herečka vdala podruhé, za tanečníka Crise Judda (46), což jí ale také dlouho nevydrželo. Ještě než se rozvedla, navázala vztah s hercem Benem Affleckem (43). Naplánovanou svatbu pak oba zrušili. S Marcem Anthonym, který se stal jejím třetím manželem, se Jennifer poznala v roce 1998. Byli dobří kamarádi. Marc sice později řekl, že z jeho strany to byla láska na první pohled, to mu ale nebránilo v tom, aby si vzal úplně jinou ženu. Utajená svatba Jennifer a Marca se pak konala pouhé čtyři dny po jeho rozvodu!

Svatbu i těhotenství dlouho tajila

Dvojice se vzala v červnu roku 2004 v domě Jennifer v Beverly Hills. Pozvaní hosté ani netušili, že jdou vlastně na svatbu. Následovaly krátké líbánky na kalifornských plážích. Spousta mužů určitě Marcovi záviděla, vždyť jeho manželka bývala dlouho označována za ženu s nejkrásnějším pozadím na světě. Svůj vztah si pár chtěl pojistit potomky – v osmatřiceti tak Jennifer poprvé rodila. Přivedla na svět dvojčata, chlapečka a holčičku. Zpěvačka přitom dlouho své těhotenství tajila, stejně jako svatbu. To, že bude matkou, prozradila až na jednom koncertu, kdy už to na ní bylo opravdu vidět. Nechala si dobře zaplatit za první obrázky svých dětí, prý šlo až o šest milionů dolarů! Říká se, že sedmý rok manželství je kritický. Něco na tom asi je, protože měsíc po sedmém výročí svatby sdělila Jennifer světu, že Marca opouští. Neshodli se prý v tom, jak má fungovat rodina. Návrh ovšem překvapivě podal Marc a nikoliv ona. Zůstali spolu v dobrém vztahu, i kvůli dětem. Jennifer prohlásila, že sama zůstat nechce, ale jestli se ještě někdy vdá, zatím neví. Není divu, vždyť třikrát řekla „ano“ a třikrát skončila v soudní síni u rozvodu!

Jennifer Lopez

Už ví, jak na to?

Zatímco Marc se nedávno znovu oženil s modelkou o dvacet let mladší, Jennifer se soustředila na děti a svoji kariéru. Manželství ale nelituje. Prohlásila: „Myslím, že jsem se konečně naučila tu největší lekci ze všech. Musíte nejdřív mít rádi sami sebe a být v pohodě; pak teprve můžete navazovat pouto s někým jiným. Pokud víte, že za to stojíte vy sami, stojí za to i váš vztah!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...