Jiná mu dá to, co Lucie nemohla

Zpěvák a textař Vašek Noid Bárta (38) bude podruhé otcem. Radostnou událost oznámil na svém instagramovém profilu. Miminko čeká s tanečnicí Eliškou Grabcovou, s níž žije už druhý rok. „Byl to nádherný den.

Také vás může zajímat ...

Natáčeli jsme tento film a pak mi moje milovaná Eliška řekla, že čekáme miminko. Jsem šťastnej chlap,“ napsal zpěvák k příspěvku, kde zveřejnil i zamilované video s přítelkyní v přírodě. Zpěvák už má přitom s předchozího vztahu s bývalou manželkou Gabrielou Dvořákovou (30) dceru Terezku (4).

Jeho bývalá manželka byla i zpěvačka Lucie Bílá (53). A zatímco Vaškovi se daří a těší se ze zprávy o novém přírůstku do rodiny, tak Lucie už bohužel žádné dítě mít nemůže. Přesto mu v životě přeje to nejlepší, protože dosud zůstali přátelé, a k dítěti mu osobně blahopřála.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...