Jinou práci by nesehnal?

Seriál Ordinace v růžové zahradě už si někdo jen stěží dokáže představit bez herce Petra Rychlého (54), který ztvárňuje gynekologa Čestmíra Mázla.

V seriálu účinkuje už řadu let a své nálepky se už asi nikdy nezbaví. Mimo Ordinaci ještě moderuje Rady ptáka Loskutáka, ale jako herec je u lidí zapsaný jako Mázl.

Také vás může zajímat ...

Proslýchá se, že si herec plánuje zažádat o zvýšení platu, protože se seriálu v podstatě upsal a v jiném se jen tak neuchytí.

Otázka je, zda to bude pro vedení dostatečný argument k tomu, aby mu navýšili honoráře. V momentální situaci je však nepravděpodobné, že by dostal přidáno, ovšem i zázraky se dějí.

Jen by si měl trochu dávat pozor. Už dlouho není tajemstvím, že se pod Rychlým otřásá židle. Doufejme, že to tvůrci nebudou brát jako provokaci a opravdu se nerozhodnou, že už by měl seriál raději definitivně opustit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...